Covendo

 

W swej profesji łączy umiejętności wprowadzania innowacyjnych rozwiązań ze sprawnym zarządzaniem projektami, w celu tworzenia funkcjonalnych i efektownych rozwiązań.

Stosowanie najlepszych praktyk biznesowych oraz wykształcenie i wiedza powoduje, iż zaufali nam nie tylko nasi klienci, wywodzący się z globalnych koncernów z branży spożywczej, ale również ich odbiorcy na rynku B2B, firmy z sektora motoryzacyjnego, IT, firmy doradztwa personalnego, banki, międzynarodowe przedsiębiorstwa i instytucje, firmy z sektora metalowego i górniczego.

Duże doświadczenie i kompetentny personel zapewnia jakość na najwyższym poziomie. Naszym atutem jest elastyczność oraz szybki czas reakcji na zapotrzebowania klienta indywidualnego oraz biznesowego, dzięki czemu rzetelnie wykonujemy postawione przed nami zobowiązania.

Z powodzeniem obsługujemy klientów indywidualnych (B2C) wymagających solidnego, niezawodnego i szybkiego wsparcia: kancelarie prawne, agencje reklamowe, gabinety medyczne, biura rachunkowe, biura turystyczne i inne firmy na terenie i w okolicach następujących miast: Warszawa, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Białystok, Katowice czy Wrocław.


Cieszymy się, że nasza praca znajduje uznanie wśród naszych klientów. Jednocześnie tych z Państwa, którzy nie znają jeszcze naszej firmy zachęcamy do zapoznania się z ofertą i przeanalizowaniem możliwości współpracy.

 


Zapraszam do grona zadowolonych klientów


Tomasz Łęcki
Prezes Zarządu